Historia Nauka zawodu Trendy we fryzjerstwie Team Współpraca Salony Kosmetyki Kontakt

Team

Beata Karpińska

Rodowita Warszawianka. Fryzjerstwem zafascynowana od dziecka. Pierwsze cięcia zaczęła wykonywać już w szkole podstawowej i do dziś stanowią one jej największą pasję. Pierwszą pracę w salonie fryzjerskim rozpoczęła w 2008 roku. Od kwietnia 2016 r. jest głównym instruktorem  Akademii Fryzjerskiej Gabriel w zakresie kursów nauki zawodu. Do dnia dzisiejszego przeprowadziła 10 kursów Czeladnik Fryzjerstwa. Ma serce prawdziwego dydaktyka - zaraża uczestników swoją pasją do fryzjerstwa. 

Alicja Musiał

Stylistka, laureatka wielu konkursów fryzjerskich i instruktorka. Od 20 lat realizuje swoją pasję, jaką jest fryzjerstwo. Od 4 lat związana jest z Akademią Fryzjerską Gabriel, gdzie prowadzi szkolenia z technik cięć nożyczkami Tsuname oraz z precyzyjnych cięć męskich. W latach 2012 - 2019 z dużym sukcesem prowadziła swój salon fryzjerski w Strzelcach Opolskich. Aktualnie mieszkanka Kalisza, gdzie od września 2019 r. poprowadzi przy Akademii Gabriel salon fryzjerski Gabriel Hair Spa Alicja Musiał. Zdecydowane i ostre linie cięć oraz  oryginalne i niepowtarzalne koloryzacje, które proponuje swoim klientkom sprawiajają, że kobiety stają się szczęśliwsze, a ulice miast wyglądają ciekawiej.

Salvatore Fasano

Od zawsze zaintrygowany światem włosów i fryzur. Bardzo szybko dostrzegł ogromne możliwości uczynienia kobiet jeszcze piękniejszymi dzięki fryzurze. Aby osiągnąć swój cel bycia trenerem uczył się przez ponad 20 lat w najlepszych włoskich i światowych akademiach: UNFASM w Neapolu, PIVOT POINT w Chicago, HABIA w Londynie. Od 1995 roku podróżuje po całym świecie pracując jako pedagog i trener. Ponadto jest autorem cięć do kolekcji mody w marce Demeral

Matthieu Aussel

Pasjonował się modą od zawsze. W wieku 16 lat rozpoczął praktyczną naukę zawodu w salonie fryzjerskim Jacques Dessange. W wieku 24 lat został dyrektorem w salonie Jacques Dessange w Paryżu. Pełnił tę funkcję przez 6 lat i w tym czasie szlifował swoje umiejętności w trakcie licznych szkoleń oferowanych przez szkołę Jacques Dessange. W wieku 30 lat przeszedł do grupy VOG, która mianowała go dyrektorem artystycznym marki. Mógł również dzielić się swoją filozofią i technikami fryzjerskimi nabytymi z biegiem czasu jako menadżer ds. szkoleń we Francji i za granicą.

Damian Staszewski

Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w 2016 r. nauką w Akademii Fryzjerskiej Gabriel, a już w 2018 r. zaczął samodzielnie prowadzić  w akademii pierwsze szkolenia. Zaraża innych swoją pasją i pozytywną energią. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach pod okiem trenerów z Francji, Włoch i Wielkiej Brytanii zarówno w Akademii Gabriel w Kaliszu, jak i zagranicą: w Akademii Demeral w Vicenzie, Akademii Revlon w Bolonii. Aktualnie prowadzi własny salon fryzjerski w Ostrowie Wielkopolskim.

Anna Zenkovska

Fryzjer stylista , edukator z ponad 17-letnim doświadczeniem w zawodzie fryzjera. Prowadzi akademię fryzjerską w Opolu Juran ART SCHOOL. Finalistka licznych konkursów i mistrzostw świata. Mistrzyni Ukrainy i Europy. Sędzia klasy międzynarodowej. Założycielka i prezes zarządu fundacji "Federacja stylistów ". Celem fundacji jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych fryzjerów i wizażystów przez prowadzenie szkoleń i kursów z czołowymi gwiazdami fryzjerstwa oraz przez organizację konkursów i kongresów.