Historia Nauka zawodu Trendy we fryzjerstwie Team Współpraca Salony Kosmetyki Kontakt

Team

Marta Chudzik

Zafascynowana kunsztem pewnej greckej fryzjerki rozpoczeła swoją karierę w tym zawodzie ukończeniem kursu w polsko - włoskiej Akademii Fryzjerskiej Gabriel w Kaliszu w 1998 roku. Zakwalifikowanie się do szkoły okupione było wówczas serią egzaminow sprawnościowych , psychologicznych oraz  IQ.
Po ukończeniu kursu z sukcesem rozpoczeła pracę w sieciowym Salonie Urody Gabriel. Po 2 latach pracy postawiła kolejny krok - otworzyła swój salon fryzjerski "Kreator", który prowadziła do 2005 roku. W tym czasie zaszczepiła miłość do zawodu kilku wybranym osobom, które do dziś z pasją pracują w zawodzie fryzjera. W 2005 roku z sukcesem skonfrontowała swoje umiejetności na rynku brytyjskim pracując w salonie fryzjerskim w Londynie i później pracując na własny rachunek w Bracknell. Po powrocie do kraju jako absolwentka Akademii Fryzjerskiej Gabriel mogła podjąć pracę w jednym z sieciowych salonów w kraju.

Dziś, jako doświadczona fryzjerka z ponad 22 letnim stażem zdecydowała się przekazywać swą wiedzę i doświadczenie nowym adeptom szkoły.  

"Mam nadzieję być godnym zaufania instruktorem i nie zawieść powierzonego mi zaufania. Z gorącym sercem pragnę kontynuować ideę zalożyciela tej wspaniałej szkoły."- mówi Marta.

Poza fryzjerstwem pasjonują ją podróże, odkrywanie ciekawych zakątków zwłaszcza Polski, włóczenie się po górach, sportowe precyzyjne strzelanie do celu z różnego rodzju broni oraz jazda samochodem. Nade wszysko kocha dzieci i ich ciekawość świata.

Alicja Musiał

Stylistka, laureatka wielu konkursów fryzjerskich i instruktorka. Od 20 lat realizuje swoją pasję, jaką jest fryzjerstwo. Od 4 lat związana jest z Akademią Fryzjerską Gabriel, gdzie prowadzi szkolenia z technik cięć nożyczkami Tsuname oraz z precyzyjnych cięć męskich. W latach 2012 - 2019 z dużym sukcesem prowadziła swój salon fryzjerski w Strzelcach Opolskich. Aktualnie mieszkanka Kalisza, gdzie od września 2019 r. poprowadzi przy Akademii Gabriel salon fryzjerski Gabriel Hair Spa Alicja Musiał. Zdecydowane i ostre linie cięć oraz  oryginalne i niepowtarzalne koloryzacje, które proponuje swoim klientkom sprawiajają, że kobiety stają się szczęśliwsze, a ulice miast wyglądają ciekawiej.

Salvatore Fasano

Od zawsze zaintrygowany światem włosów i fryzur. Bardzo szybko dostrzegł ogromne możliwości uczynienia kobiet jeszcze piękniejszymi dzięki fryzurze. Aby osiągnąć swój cel bycia trenerem uczył się przez ponad 20 lat w najlepszych włoskich i światowych akademiach: UNFASM w Neapolu, PIVOT POINT w Chicago, HABIA w Londynie. Od 1995 roku podróżuje po całym świecie pracując jako pedagog i trener. Ponadto jest autorem cięć do kolekcji mody w marce Demeral.

Matthieu Aussel

Pasjonował się modą od zawsze. W wieku 16 lat rozpoczął praktyczną naukę zawodu w salonie fryzjerskim Jacques Dessange. W wieku 24 lat został dyrektorem w salonie Jacques Dessange w Paryżu. Pełnił tę funkcję przez 6 lat i w tym czasie szlifował swoje umiejętności w trakcie licznych szkoleń oferowanych przez szkołę Jacques Dessange. W wieku 30 lat przeszedł do grupy VOG, która mianowała go dyrektorem artystycznym marki. Mógł również dzielić się swoją filozofią i technikami fryzjerskimi nabytymi z biegiem czasu jako menadżer ds. szkoleń we Francji i za granicą.

Damian Staszewski

Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w 2016 r. nauką w Akademii Fryzjerskiej Gabriel, a już w 2018 r. zaczął samodzielnie prowadzić  w akademii pierwsze szkolenia. Zaraża innych swoją pasją i pozytywną energią. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach pod okiem trenerów z Francji, Włoch i Wielkiej Brytanii zarówno w Akademii Gabriel w Kaliszu, jak i zagranicą: w Akademii Demeral w Vicenzie, Akademii Revlon w Bolonii. Aktualnie prowadzi własny salon fryzjerski w Ostrowie Wielkopolskim.

Anna Zenkovska

Fryzjer stylista , edukator z ponad 17-letnim doświadczeniem w zawodzie fryzjera. Prowadzi akademię fryzjerską w Opolu Juran ART SCHOOL. Finalistka licznych konkursów i mistrzostw świata. Mistrzyni Ukrainy i Europy. Sędzia klasy międzynarodowej. Założycielka i prezes zarządu fundacji "Federacja stylistów". Celem fundacji jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych fryzjerów i wizażystów przez prowadzenie szkoleń i kursów z czołowymi gwiazdami fryzjerstwa oraz przez organizację konkursów i kongresów.