Opinie absolwentów i ich pracodawców na temat Kursu Czeladnik Fryzjerstwa

Barbara Barańska, 50 lat, wykształcenie średnie, z zawodu terapeuta żywieniowy

W sierpniu 2017 udało mi się spełnić moje marzenie. Od kiedy sięgam pamięcią zawsze chciałam zostać fryzjerką. Stało się to możliwe dzięki Akademii Fryzjerskiej Gabriel, gdzie jako kompletny nowicjusz mogłam poznań podstawy i techniki zawodu.

Profesjonalna kadra, świetnie wyposażone studia i niezwykła atmosfera to wszytko znalazłam w Akademii. Intensywna praca i wysoki poziom przekazywanej wiedzy złożyły się na mój osobisty sukces. To była jedna z moich najlepszych decyzji życiowych.

Teraz mam napęd do dalszego działania i robienia tego co KOCHAM. Realizowanie życiowej pasji, niemożliwe stało się możliwe. Z serca POLECAM każdemu Akademię Fryzjerską Gabriel.

Absolwentka Dominika Rojek z Legnicy, tel. 881 534 921

Jestem absolwentką akademii z przed prawie roku. Z czystym sumieniem polecę ja kazdemu i podpisze się pod kapozytywną opinią!

Szkoła daje możliwośc opanowania podstaw na bardzo wysokim poziomie, jak również pozwala na szybkie znalezienie pracy w renomowanych salonach. Co więcej, umiejętności zdobyte w akademii są na wyższym poziomie niż po 3-letnich szkołach zawodowych!

Jest tam cięzka praca, ale jak najbardziej się opłaca. Szkoleniowcy zaangażowani, chętni do pomocy każdemu, super wspomnienia i MEGA rozwój!

Maja Chrąchol - osoba bez doświadczenia, podjęła po kursie pracę w Anglii w salonie Toni& Guy. Kontakt mail: maja.chrachol77@gmail.com

Mam na imię Maja i mam 21 lat

1.5 roku temu, miałam przyjemność ukończyć akademię Gabriel.

Czym jest Gabriel?

To dwu miesięczna szkoła przetrwania dla fryzjerów, fryzjerów pasjonatów, amatorów i kompletnych nowicjuszy, którzy chcą spełnić swoje marzenia i robić to co kochają, oraz co sprawia im frajdę.

Ja należałam do tej ostatniej grupy.

Dlaczego szkoła przetrwania?

Czy to możliwe w tak krótkim czasie? Nie! Potrzeba do tego lat doświadczenia i praktyki, ale akademia uczy wszystkiego co sprawia że tę doświadczenie możesz zacząć zdobywać. Stwierdzenie szkoła przetrwania kojarzy się z czymś trudnym i nie miłym. I na pewno było momentami trudno, ale wokół jest zawsze sztab ludzi , który te trudności pomaga pokonać. Akademia dała mi bazę do wykonywania zawodu który kocham, przez setki godzin praktyk ośmieliła mnie i pozwoliła nabrać pewności, że mogę być samodzielnym fryzjerem. Dzięki wspólnej pracy że świetnymi fachowcami, mogłam spojrzeć na fryzjerstwo z innej strony. Gabriel oprócz umiejętności, dał mi całą masę świetnych wspomnień. Aktualnie mieszkam w Anglii. Jestem stylistą w topowej angielskiej sieci fryzjerskiej Toni&Guy. Po Akademii nie muszę się wstydzić swoich umiejętności, a mało tego wyróżniam się na tle moich angielskich kolegów. Dzięki certyfikatom z Gabriela ( które były także języku angielskim), nie miałam problemu z dostaniem pracy w zawodzie. Co dzień rozwijam swoje zdolnosci, dążąc do bycia jeszcze lepszym fryzjerem. A za każdym razem kiedy wspominam swój pobyt w akademii uśmiecham się i jestem wdzięczna, że dzięki Gabrielowi mogę być tu, gdzie teraz jestem.

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, zostawiam swój adres e-mail: maja.chrachol77@gmail.com

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Bartek Stelmaszyk – właściciel Studia Monohair w Poznaniu, tel. 790438429

Akademia Gabriel, to miejsce zdecydowanie godne polecenia!

Wykwalifikowana kadra, świetne warunki do rozwoju, przemyślany plan kursu - to cechy, które wyróżniają to miejsce w stosunku do innych miejsc szkoleniowych w Polsce.

Jako pracodawca z ponad 12-letnim doświadczeniem - wysłałem do Akademii już trzech pracowników, i jeśli zajdzie taka potrzeba, wyślę kolejnych. To chyba najlepsza rekomendacja dla tego miejsca.

Szczerze polecam!

pozdrawiam serdecznie,
Bartek Stelmaszyk

Urszula Dubiel, fryzjerka z przerwą w zawodzie, kurs ukończyła 15.01.2017 r., podjęła pracę w Salonie Gabriel Hair Spa w Lublinie tel. 81/5322734

"Wychodząc z Akademii Gabriel jestem bogatsza o ogromną praktyczną i teoretyczną wiedzę fryzjerską, dziesiątki prac wykonanych na główkach treningowych i modelkach, o umiejętności profesjonalnego podejścia do różnych typów klientów i pewność, że dzięki bardzo intensywnej pracy przez 8 tygodni uczestnictwo w kursie było najlepszą decyzją.

W Akademii został świetnie dopracowany program nauczania do umiejętności i wysokich oczekiwań. Gorące podziękowania dla Beaty Karpińskiej i Honoraty Urbańskiej za ogromne zaangażowanie w pracę i bardzo szczegółowe, profesjonalne przekazanie wiedzy. A pozostałym pracownikom Akademii Gabriel dziękuję za stworzenie ciepłej i domowej atmosfery."

Pozdrawiam Ula

Katarzyna Rosiak - właścicielka salonu z 20-letnim stażem w zarządzaniu i od niedawna mistrz fryzjerstwa, kurs ukończyła 28.10.2017 r., tel. 63 2893360

Akademia Gabriel w Kaliszu - jedna z najlepszych szkół fryzjerskich z renomą i doświadczeniem. Ja, z kilkunastoletnim stażem prowadzenia salonu fryzjerskiego, nie będąc fryzjerem, skorzystałam i jestem bardzo zadowolona. Tam głównie stawiają na praktykę, a właśnie o to mi chodziło. Nawał pracy w ciągu dnia, tyle klientów, że ledwo się wyrabiałam, cisną ostro, ale dzięki temu z tego kursu bardzo dużo wyniosłam. Instruktorka Pani Beata świetna osoba z pasją i zaangażowaniem, pomocna w każdej sytuacji. Studia fryzjerskie bardzo dobrze wyposażone, w całym obiekcie panuje fajna atmosfera. Polecam, może moja opinia komuś się przyda. W akademii zdobyłam ogromną wiedzę i miłość do tego zawodu :)

Katarzyna Rosiak z Turku

Manuela Trzaskowska, Bartosz Łysakowski - Drawsko Pomorskie - osoby bez doświadczenia, kurs ukończyli 15.01.2017 r. zaraz po ukończeniu kursu otworzyli salon fryzjerki. Tel. 539283858

Życie jest piękniejsze, kiedy w salonie trafisz na dobrze wyszkolonego fryzjera, zrobi on wtedy z Twoimi włosami to czego oczekujesz.

A jeżeli chodzi o szkolenie i fryzjerską szkołę przetrwania, polecamy Akademię Gabriel w Kaliszu. Pozdrawiamy Manuela i Bartosz z Drawska Pomorskiego.

Damian Staszewski - Ostrów Wlkp., z wykształcenia socjolog po Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, osoba bez doświadczenia we fryzjerstwie, kurs ukończył 15.01.2017 r., tel. 791301310

Akademia Gabriel-szkoła życia? Zdecydowanie tak. Jeżeli nie masz doświadczenia w zakresie fryzjerstwa lub czujesz, że Twoje umiejętności wymagają dopracowania - to jest miejsce dla ciebie. Zmęczenie, nerwy, a nawet zadasz sobie pytanie, "co Ty tu robisz?" - to emocje, które będą Ci towarzyszyć, ale nawet w chwili słabości musisz się podnieść i walczyć o swoje marzenia. Jeżeli chcesz otrzymać dyplom i nic nie robić - to poszukaj innego miejsca. Gabriel to miejsce, które uczy, a można by też się pokusić o stwierdzenie, że wychowuje. Czeka Cię praca, która poniesie Cię na szczyt umiejętności. Gorąco polecam Damian Staszewski absolwent Akademii.

Marta Rutkowska, ukończone studia pedagogiczne, kurs ukończyła w 2008 roku, właścicielka salonu w Toruniu, od 4 lat mistrz fryzjerstwa, tel. 502725852

Ukończyłam kurs w Akademii Gabriel 9 lat temu. Rozpoczynając naukę nie miałam żadnych umiejętności, czy doświadczenia we fryzjerstwie. Intensywna praca i ćwiczenia zaowocowały bardzo szybko, zaraz po kursie rozpoczęłam pracę, a po roku otworzyłam własny salon, który prowadzę do dzisiaj. Obecnie jestem sama nauczycielem w technikum fryzjerskim i egzaminatorem w zawodzie. Ogromnym atutem Akademii Gabriel jest indywidualne podejście do ucznia, doskonałe wyposażenie, dobrze dobrane metody kształcenia oraz stworzenie bazy klientek, na których kursanci, pod okiem instruktora, zdobywają doświadczenie. Istotne jest to, że po kursie fryzjer ma możliwość dalej się kształcić i współpracować z akademią. Szczerze polecam to miejsce, do którego wraca się z wielką przyjemnością.